Pasākumu un svinību telpas

Rūmenes muiža atrodas stundas brauciena attālumā no Rīgas Starptautiskās Lidostas. Rūmenes muiža apvieno privātu un diskrētu 19.gs. neogotikas šarmu un 21.gs. tehnoloģijas, tās estētiskā vide ir piemērota jebkura veida korporatīvajam pasākumam, privātām uzņēmumu izbraukumu sēdēm, saviesīgiem pasākumiem, kāzām un citiem svarīgiem dzīves mirkļiem.

Ekskluzīva Rūmenes muižas un parka izmantošana nodrošina Jums un jūsu kolēģiem, klientiem vai partneriem absolūtu privātumu, konfidencialitāti un drošību.

Konferenču telpu izmaksas 2019. gadam

  Pilna diena Ar nakšņošanu 5 apartamentos

Vāgūža ēkas  zāle

 


Muižas ēkas telpas

 91

 


420

€ 500 (no Oktobra līdz Aprīlim)

€ 2000 (no Maija līdz Septembrim)


 € 3 500

2 250 ( Vēsturiskajā Staļļa ēkā no Oktobra līdz Aprīlim)

€ 3 750 ( Vēsturiskajā Staļļa ēkā no Maija līdz Septembrim)


€ 5 500

 

TELPU IETILPĪBA
(PERSONAS)

 IZMĒRS 
BALLES ZĀLE 60 m2 40 40 30 30 60 50
HALLES ZĀLE 54 m2 40 40 30 30 60 50
ĒDAMZĀLE 66 m2 45 - 30 30 - -
VERANDA 48 m2 - 20 20 20 30 30
BIBLIOTĒKA 65 m2 - - 8 7 20 -
DĀMU SALONS 36 m2 10 10 10 10 10 15
KUNGU SALONS  36 m2 10 10 10 10 10 15
KARŠU ZĀLE 55 m2 - - 16 16 50

30

PARKS 7,8 ha 100 - 30 29 100 -

VĀGŪŽA ĒKAS ZĀLE

91 m2 40 30 20 20 50 50

 

Konferenču telpu platība

 
 
Telpas izmēri Kopējā
platība
Griestu augstums Stāvi  Dabīgais
apgaismojums
Vāgūža ēkas zāle 13m x 7m   91m2 2.3m  2

TEHNISKAIS APRĪKOJUMS
Visās muižas telpās ir iespējams audiovizuālais aprīkojums: dators, Wi-Fi interneta pieslēgums, printeris, audio-vizuālās sistēmas, mikrofoni, multimediju projektors un ekrāns, tāfele ar neierobežotu papīra daudzumu, baltā tāfele, burtnīcas, rakstāmpiederumi. Piedāvājam dažādus dzērienus un ēdienus pasākuma gaitā. Katrā telpā ir dabiskā dienasgaisma un gaisa kondicionēšana, pieejamas arī telpas aptumšošanas iespējas. Muižas apmeklētājiem pieejama plaša auto stāvvieta. Uz vietas muižā piedāvājam arī tehnisko palīdzību un padomu. Pēc pieprasījuma, mēs nodrošināsim jebkuru citu nepieciešamo aprīkojumu.

Papildiniet savu pasākumu ar dažādām aktivitātēm Rūmenes muižā un tās apkārtnē.

 

PASĀKUMU UN SVINĪBU NORISES VIETAS:

KUNGU MĀJA:

BALLES ZĀLE  (60 m2) un HALLES ZĀLE (54 m2

45 personas sēdus / 100 personas stāvus.
Kungu mājas interjers ir veidots kā viena kopēja gaiša un gaismas caursstrāvota telpa, kur zāles saplūst un savienojas cita ar citu nemanāmām robežām. No pagalma puses parādes durvis ieved muižas Halles zālē, kas ar plašu ailu no četrvērtņu stikla durvīm savienota ar Balles zāli, parka pusē. Halles zāle veidota gaiša ar vieglu laika patīnu,  klāta ar Igaunijas dolomīta akmens flīzēm un iepretim  parādes durvīm novietotu neglazēta podiņu kamīnu ar saglabātu dabiskā terrakotas māla apdari. Balles zāle lepojas ar divām Latvijas tēlnieka Gustava Šķiltera radītām iespaidīgām bareljefa skulptūrām uz sienām, Rud-Ibach-Sohn flīģeli, glazēto flīžu kamīnu uz smalka ozolkoka vairoga parketa grīdas un tiešu izeju uz parku. Šī būtu piemērota vieta, kur svinēt savu īpašo notikumu, baudīt privātus koncertus vai rīkot pieņemšanu. 

ĒDAMZĀLE (66 m2)
45 personas sēdus / 50 personas stāvus.
Ēdamzālē piedāvājam baudīt Gardēžu maltīti. Zāles grīda klāta ar ozola vairoga parketu un izgaismota ar trīs kristāla lustrām un bra (sienas lampām), kas telpā rada mājīgu noskaņu. Ēdamistabas galvenie akcenti ir tās greznais kamīns ar eņģeļu skulptūrām un jaunavu siluetiem un baroka stila bufete no XIX gadsimta beigu perioda. 
VERANDA (48 m2)
20 personas sēdus / 30 personas stāvus.
Veranda ir gaiša, mūsdienīga un ļoti romantiska telpa, kas būs piemērota dažādiem pasākumiem, intīmām ceremonijām, šampanieša malkošanai vai pēcpusdienas tējas baudīšanai. Tai ir plaši arkveida logi, pa kuriem paveras skaists panorāmas skats uz parku, izeja uz dienvidaustrumu terasi, kas ved lejup pa neorenesanses stila kāpnēm uz blakus esošo ezera salu sirds formā. Šī ir brīnisķīga vieta, lai baudītu terases panorāmas skatu uz parku un dīķi un pa atvērtajām Verandas durvīm ļautu ieplūst spirdzinošai vējai brīzei.
BIBLIOTĒKA (65 m2)
neformālām valdes sēdēm līdz 8 personām / pieņemšanai līdz 20 personām. 
Bibliotēka ir paredzēta klusām sarunām pie greznā kamīna ar izsmalcināta konjaka glāzi un cigāru, grāmatu pārlapošanai vai galda spēlēm no muižas kolekcijas. Telpas novietojums ir visas ēkas platumā ar centrāli novietotu kamīnu un grāmatu plauktiem gar abām iekšējām sienām, kuru arhitektūrā un detaļās izmantotas 19.gs vēsturiskā stila domāšanas skaidrās un vienkāršās līnijas un grafiskums, kas sasaucas ar kolekcionētajām bīdermeiera stila mēbelēm.
DĀMU SALONS (36 m2) un KUNGU SALONS (36 m2)
10 personas sēdus / 15 personas stāvus.
Restaurēti griestu gleznojumi, krāšņi un lieli rokām darināti Austrumu paklāji uz ozola skujiņveida parketa piešķir īpašu šarmu gan dāmu, gan kungu salonam. Dāmu salons atrodas starp Ēdamistabu un Balles zāli, bet Kungu salons – starp Bibliotēku un Balles zāli. Saloni ir vairāk piemēroti intīmāku pasākumu rīkošanai, piemēram, vakariņām sveču gaismā, klausoties klaviermūziku. Viesi var baudīt šampanieti un uzkodas salonos, kam seko Gardēžu vakariņas ēdamzālē.
KARŠU ZĀLE (55 m2)
16 personas sēdus / 50 personas stāvus.
Karšu zāle atrodas Kungu mājas otrajā stāvā. Pie sienām izvietota vēsturisku Latvijas karšu kopiju kolekcija, bet plašie logi paver jauku skatu uz parādes pagalmu. Šī ir iedvesmojoša telpa dažādām tikšanās reizēm, komandas veidošanas pasākumiem un prāta vētru rīkošanai. Formālās telpas iekārtojumu iespējams mainīt, radot daudz neformālāku gaisotni, telpu aprīkojot ar ērtiem klubkrēsliem un dīvāniem. 
PARKS 
Itālijas renesanses stila dārzs ar mežvīniem apaudzētām pergolām, burvīgais mazais tiltiņš, kas ved uz sirdsveida salu, būs ideāla vieta jūsu īpašajam notikumam. Parks – lielākām ceremonijām un svinībām. Savukārt uz terases vasaras mēnešos iespējams baudīt atspirdzinošus dzērienus, bet kroketa spēle un bocce ball muižas parkā jūsu svētkiem piešķirs aizraujošas emocijas. 
(Parka platība – 7,8 hektāri).

VĀGŪŽA ĒKA (170 m2)

Atjaunota 2015. gadā, Vāgūža ēka ir vieta, kur gan gardi paēst – ēkas pirmajā stāvā atrodas Rūmenes muižas sezonas restorāns „Café Rūmene”, kā arī otrajā stāvā, piedāvājot viesiem augstākā līmeņa tikšanās iespējas atbilstoši darījumu un lauku elegances vērtību cienošu cilvēku prasībām muižas noslēgtībā, iespējams organizēt privātus, saviesīgus vai lietišķus pasākumus - konferenču zālē Vāgūzis, ar pilna servisa apkalpošanu un mūsdienīgu aprīkojumu.