Rūmenes muiža – brīdis ārpus ikdienas

Rūmenes muiža ir ekskluzīvs pieczvaigžņu lauku īpašums, lieliska vieta, lai aizbēgtu no ikdienas steigas un izbaudītu mūsu sniegtos pakalpojumus:

Kultūras un svinību telpa KŪTS – plašā un elegantā zāle ir ideāli piemērota lielākiem pasākumiem vai konferencēm. Tajā var uzņemt līdz pat 300 viesiem, nodrošinot ērtības un komfortu. Arhitektei Zaigai Gailei ir izdevies saglabāt ēkas vēsturisko šarmu gan plašajā zālē, gan jaunizbūvētajos 11 numuros. 

Dārza māja – ģimeniskas atpūtas oāze, ko iespējams papildināt ar latviešu pirts rituālu, izbraucienu ar velosipēdiem, pastaigu gleznainajā muižas parkā vai pat golfa spēli. 

Kungu māja – klasiska vērtība neaizmirstamām svinībām un svarīgiem dzīves mirkļiem. Muižas komplekss ir piemērots dažādām svinībām, piedāvājot iespēju ērti izguldīt līdz pat 70 viesiem.

Rūmenes muiža un tās plašās iespējas jūsu atpūtu padarīs par neaizmirstamu piedzīvojumu. 

Par Kungu mājas viesu maltītēm rūpēsies šefpavārs Lauris Aleksejevs ar savu komandu no restorāna 36.līnija. Savukārt par Dārza mājas viesiem rūpēsies pavāri no Kukšu muižas vai RestoTerases Sabilē. 

Pirms ierašanās, lūgums savlaicīgi veikt rezervāciju, zvanot pa tālruni +371 28001157 vai rakstot uz e-pastu: rumene@hotelbergs.lv. Mūsu viesu ērtībai, Kungu māja un tai pieguļošā teritorija ir pieejama tikai muižas viesiem ar iepriekš apstiprinātu rezervāciju.