Rūmenes muiža – brīdis ārpus ikdienas

Ir klāt vasara un Rūmenes muiža ar jauniem piedāvājumiem ir atsākusi darbību!

Izbaudiet brīdi ārpus ikdienas, izvēloties kādu no mūsu apartamentiem Vēsturiskajā staļļa ēkā vai Dārza māju. Vēsturiskajā stallī katram apartamentam ir atsevišķa ieeja ar privātu terasi. Dārza māja ar trīs apartamentiem, dzīvojamo istabu un mazu virtuvi ir ideāla vieta lielākai kompānijai, kura vēlās izbaudīt mierpilnu atpūtu mājā ar savu privāto dārzu. Rezervācijas ir iespējams veikt līdz 2020. gada 4. oktobrim.

Šajā sezonā brokastis tiks pasniegtas Kungu mājas izsmalcinātajā atmosfērā. Eleganto lauku šarmu viesnīcas viesiem būs iespēja izbaudīt pusdienojot un vakariņojot Vāgūzī. Tā kā mūsu galvenā prioritāte vienmēr ir bijusi drošas vides radīšana viesiem, starp galdiem ir nodrošināts pietiekams atstatums, un āra terase ir atklāta. Iespēju robežās ir iespējams noorganizēt arī privātas ēdamzāles. 

Arī esam atsākuši rezervāciju pieņemšanu privātiem pasākumiem šajā un 2021. gadā. Skatiet sadaļu: Privāti pasākumi

Rūmenes muiža ir ekskluzīvs pieczvaigžņu lauku īpašums, lieliska vieta, lai aizbēgtu no ikdienas steigas un izbaudītu dažādās atpūtas iespējas. Jūsu uzturēšanās laikā mēs iesakām autentisko latviešu pirts rituālu ar mūsu pirtnieku ezera krasta pirts mājā, atslābinošu masāžu Kungu mājā vai golfa spēli mūsu četru bedrīšu golfa laukumā ar deviņām izsitienu pozīcijām.

Rūpējoties par jums -  mūsu viesnīcas viesiem, muižas ēkas un pieguļošajā teritorija ir pieejami tikai viesnīcas viesiem ar iepriekš apstiprinātu rezervāciju. Golfa laukums ir pieejams tikai golfa spēlētājiem vai viesnīcas viesiem ar iepriekš apstiprinātu rezervāciju. Ņemot vērā viesu skaita ierobežojumus, lūgums savlaicīgi veikt rezervāciju vai sazināties ar mums pirms nākat ciemos.

*Ēdināšana ir pieejama tikai viesnīcas viesiem, izņemot atsevišķās nedēļas nogalēs, kad viesosies šefpavārs Lauris Aleksejevs un rīkos pop-up restorānu Vāgūža ēkā (ieteicama iepriekšēja rezervācija). Skatiet sadaļu: Īpašie piedāvājumi.